PETR ERBEN

PETR ERBEN

Od roku 2012 do současnosti jsem filmovým a televizním producentem ve společnostech Logline production, s. r. o. a GOOD TV Production SE.

V České televizi (2001-2004) jsem zastával pozici ředitele výroby, ve stejné funkci jsem byl i v komerčních televizích TV NOVA (2004-2012) a do roku 2001 i v TV PRIMA. 

Producentsky jsem podepsán pod celovečerními filmy Okresní přebor-poslední zápas Pepika Hnátka (2012), Teorie tygra (2016), Teroristka (2019), Bábovky (2020) a Minuta věčnosti (2021). 

Výkonným producentem jsem byl u seriálů Expozitura (2011, TV NOVA), Neviditelní (2015, ČT), Marta a Věra (2014+2016, ČT) a KOSMO (2016, ČT), Černé vdovy (2018, TV PRIMA), Osada (2020, ČT) a u mnoho dalších projektů. 

RADEK BAJGAR

RADEK BAJGAR

Po absolvování lékařské fakulty pracoval až do roku 1989 ve svém oboru. Po revoluci začíná psát a fotit pro různá periodika. O rok později se stává fotoreportérem časopisu REFLEX a následně i jeho šéfredaktorem. Vedle toho se věnuje větším fotografickým projektům - zakládá agenturu Signum, vystavuje v rámci velkých výstavních souborů (židovské hřbitovy, romské osady...). V roce 1994 se stává šéfredaktorem publicistické tvorby TV NOVA a autorsky se podílí na jejích stěžejních projektech - OBČANSKÉ JUDO a NA VLASTNÍ OČI.

V roce 2003 přechází na volnou nohu - fotografuje, režíruje, píše. V roce 2005 spolu s Petrem Erbenem vymýšlí a realizuje projekt ULICE. Mezi lety 2007 - 2012 řídí vývoj nových formátů v TV NOVA a jako kreativní producent stojí za vznikem projektů EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT, SOUKROMÉ PASTI, OKRESNÍ PŘEBOR, COMEBACK a další. 

Od roku 2012 je součástí týmu Logline Production.. Režíroval filmy TEORIE TYGRA,  TERORISTKA,  v současnosti natáčí nový projekt TEORIE TOUHY. 

Pro televizi natočil seriály NEVIDITELNÍ, ČERNÉ VDOVY, POLDOVÉ A NEMLUVNĚ,  dokončuje seriál OSADA. 

MARTINA KÁBRT MATERNOVÁ

MARTINA KÁBRT MATERNOVÁ

Po vystudování fotografie a následně ekonomie pracovala jako obchodní ředitelka firmy Betasoft. Následně vedla přes třináct let finanční oddělení vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacchi. Poté založila vlastní cestovní agenturu a i nadále se věnuje finančnictví. V současné době pracuje jako finanční ředitelka LOGLINE PRODUCTION.

ROMANA BROŽKOVÁ

ROMANA BROŽKOVÁ

Před studiem na FAMU jsem pracovala 2 roky v ČT jako asistent produkce na dokumentech a vzdělávacích pořadech. 

V rámci studia na Famu už jsem pracovala jako vedoucí produkce na různých debutech mých spolužáků ale i pedagogů jako např. absolventském distribučním filmu Z.Tyce Vojtěch, řečený sirotek, filmu J.Brabce Krvavý román nebo filmu O.Trojana Pějme píseň dohola (as.režie). K hrané tvorbě jsem se vrátila i po dokončení studia, v rámci kterého jsem spolupracovala např.s režiséry D.Ondříčkem, D.Sísem atd... Po roce stráveném v zakázkové výrobě firmy ETIC P.Moravce (např. Undergrund, film .E Kusturici, Roky zdi, film Margaret von Trotta) jsem po mateřské dovolené přešla k české tvorbě a po krátké spolupráci s ČT, točení reklam a různých dokumentů (např. o Bohumilu Hrabalovi režie P.Třazska) jsem začala spolupracovat se soukromými producenty a režiséry V. Marhoulem ve firmě Silverscreen jako pomocná režisérka na filmu Mazaný Filip (debut) a poté s T.Vorlem ve Vorelfilmu už opět v pozici vedoucího natáčení na fimech Skřítek, Gympl, Jak ulovit miliardáře, Cesta do lesa. V roce 2005 mě Michal Reitler přizval ke spolupráci na seriálu TV Nova Ulice, kde jsem pracovala v pozici vedoucího produkce 11 let a mezi tím točila i celovečerní filmy v produkci Bio Ilusion M.Šmídmajera jako vedoucí natáčení filmu J.Mádla Pojedeme k moři (debut), D.Kleina Básníci 7 nebo M.Šmídmajera Celebrity s.r.o. Po odchodu ze seriálu Ulice v roce 2015 jsem začala pracovat pro  P.Erbena, se kterým jsem se v rámci seriálu Ulice poznala, neboť byl jeho producentem a zakladatelem. Zde pracuji v pozici výkonné producentky. Ve  firmě  GoodTv  na seriálech Jetelín a Černé vdovy oboje pro FTV Prima, nebo ve firmě Logline na seriálech Poldové a nemluvně a Osada pro ČT a celovečerních filmech režiséra Rudolfa Havlíky Bábovky nebo režiséra Radka Bajgara Teorie touhy.

ALENA SMETANOVÁ

ALENA SMETANOVÁ

Pro ČT se v roce 2015 připravovala jako vedoucí produkce satirický seriál KOSMO. V tomto roce spolupracovala produkčně na přímém přenosu charitativního koncertu KAPKA NADĚJE z FÓRA Karlín. Od tohoto roku vyrábí pro TV Prima pořad VYCHYTÁVKY LÁDI HRUŠKY, oblíbený hobby magazín.

Od roku 2016  každoročně spolupracuje při natáčení  koncertů v 02 Aréně – ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM.

V roce 2018 vyráběla pro TV Prima pořad LINKA 112, který ukazoval náročnou práci dispečerů při řešení krizových situací.

V roce 2019 s moderátorkou Agátou Hanychovou připravila pořad pro maminky, který se jmenoval MÁMA NAD VĚCÍ.

V roce 2020 se podílela na výrobě pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ.

MARKÉTA BRUKNEROVÁ

MARKÉTA BRUKNEROVÁ

Již v roce 1992 při studiích na Filozofické fakultě UK jsem začala pracovat jako člen produkce postupně na pozicích asistent, zástupce, vedoucí produkce a  také 2 roky jako výkonný producent na seriálu TV NOVA – Ordinace v růžové zahradě (2013 – 2015). Spolupracovala jsem jako asistent produkce na filmech Nexus (1992), Má je pomsta (1994), jako vedoucí produkce - Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2004), asistent koproducenta - Anděl páně 1 (2005), Návrat čápů (2007). Jako vedoucí produkce na seriálech a TV filmech pro Českou televizi (seriály: Hop nebo trop, Cukrárna, TV filmy: Kanadská noc,  Svědomí Denisy Klánové, Rytmus v patách). Průběžně od roku 1992 – 2015 jsem pracovala nejen pro soukromé produkce: KF a.s., INA s.r.o., Agentura ECHO, Česká televize, 2Landa, HOO DOO Production, CET 21 nejen na seriálech a filmech, ale i na reklamách, videoklipech, eventech, divadelních projektech, audiovizuálních programech i jako manager „Ondřeje Havelky a Melody Makers“. Od roku 2016 spolupracuji na pozici vedoucí produkce s producentem P.Erbenen – GOOD TV Production: seriály Jetelín, Černé vdovy, Logline Production: film Teroristka, seriál Poldové a nemluvně, film Bábovky, seriál Chataři.

BARBORA ZELENKOVÁ

BARBORA ZELENKOVÁ

Vystudovala SPŠ Sdělovací techniky v oboru technologicko-organizační a následně vysokou školu ekonomického zaměření. U filmu začínala jako asistent produkce, pomocný režisér a následně jako vedoucí produkce a asistentka producentů. Spolupracovala na filmech a seriálech: Habermannův mlýn, Sukničkáři, Crossing Lines, Vejška, Případ pro exorcistu, Vybíjená, The Musketeers, The Zookeeper’s wife a dalších.

V současnosti pracuje pro společnost Logline, kde se podílela např. na filmu Minuta věčnosti.

PETR VERNER

PETR VERNER

Po vystudování ekonomie odjel studovat a sbírat zkušenosti do australského Sydney.

S jeho návratem do ČR je spojena práce v oblasti marketingu pro vydavatelství Hachette Filipacchi. Poté se věnoval hudební produkci ve společnosti Pinkdot, následně byl zaměstnán jako projektový manažer ve společnosti Unagi.

V současné době je členem týmu Logline, kde se podílel na projektech:  Můžeme dál?, Poldové a nemluvně, Bábovky a Chataři.

MATOUŠ MACHÁČEK

MATOUŠ MACHÁČEK

Šest let studoval na Francouzském Lyceu v Praze. Středoškolské vzdělání nakonec díky studijnímu stipendiu dokončil v New Yorku. Od roku 2020 je studentem katedry produkce na FAMU. V roce 2022 absolvoval studijní stáž v Římě.

V rámci studia pracoval jako vedoucí produkce a asistent produkce na různých studijních debutech svých spolužáků, např. bakalářský film „Koprovka se šesti“ (V. Kašparová), „Missed“ (M. Hrdlička) nebo „ Ploužák v moshpitě nečekej“ (S. Urbančík). S Logline Production pracoval jako asistent produkce na celovečerním filmu „Teroristka“ (R. Bajgar), „Bábovky“ (R. Havlík) a Ostrov“ (R. Havlík) nebo na seriálu pro ČT „Chataři“ (R. Bajgar a J. Bártek). V roce 2022 pracoval pro společnost Logline jako vedoucí produkce na komerčním spotu pro Hotel Augustine. Od roku 2023 mu přibyla k produkci i pozice akvizičního manažera.

Jazykovou vybavenost – Angličtina, Francouzština, Italština, Španělština

LOGLINE PRODUCTION s.r.o.

Filmová a produkční společnost Logline Production byla založena v roce 2011.

Poskytujeme produkční služby v oblastech filmové a televizní tvorby a reklamy. Máme vlastní vývoj a produkční zázemí. Jsme orientováni na výsledek a na spokojenost klienta.

Mezi naše nejúspěšnější tituly patří Teorie tygra (2016) se dvěma nominacemi na Českého lva, ale také řadou dalších nominací na mezinárodních filmových festivalech. Dalším celovečerním filmem je Teroristka (2019) - Český lev - nominace za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli pro Ivu Janžurovou a Bábovky (2020) - Český lev - nominace za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli pro Janu Plodkovou. K našim úspěšným projektům patří např. seriál Kosmo (2016), který byl nominován na Českého lva za nejlepší dramatický TV seriál, ale také Poldové a nemluvně (2020), TV pořad Manu a Matěj (2018. 2020) a další.

Na konci roku 2020 vznikl pod Logline Production film Minuta věčnosti (režie Rudolf Havlík) a v roce 2021 Teorie Touhy (režie Radek Bajbar). Oba tyto snímky vstoupí do kin na podzim 2021.

V současné době dokončujeme přípravné práce na natáčení dobrodružné komedie s pracovním názvem Ostrov.