LOGLINE PRODUCTION s.r.o.

Korespondenční adresa:
Logline Production, s.r.o.
Chlumova 7, 130 00 Praha 3 – Žižkov
 
Fakturační adresa:
Logline Production, s.r.o.
Štítného 1233/34, 130 00 Praha 3 – Žižkov
IČ: 24842559, DIČ: CZ24842559
Zapsáno Městský soud v Praze, oddíl C, vložka č.179471 
 

PETR ERBEN

petr.erben@logline.cz

Je absolventem FAMU katedry produkce. V současné době sám přednáší na FAMO v Písku. Produkční a producentské zkušenosti zahrnují film i televizi, a to od zpravodajství, přes přímé sportovní a zábavné přenosy, až po pohádky a filmy. V posledních 15ti letech pracoval na manažerských pozicích orientovaných na televizní a filmovou produkci (ředitel výroby TV PRIMA, ředitel výroby ČT, ředitel výroby TV NOVA a generální ředitel společnosti MediaPro Pictures, která byla výhradním výrobcem televizních pořadů pro TV NOVA). I během této doby si našel čas, aby se věnoval producentské práci. Mezi producentské kredity z této doby patří rozjezd prvního českého denního seriálu ULICE, dále seriály EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT a OKRESNÍ PŘEBOR, sitcom COMEBACK, show ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR a celovečerní film OKRESNÍ PŘEBOR – POSLEDNÍ ZÁPAS PEPIKA HNÁTKA. Mezi jeho producentské počiny z posledních tří let patří hraný televizní seriál NEVIDITELNÍ, sitcom MARTA A VĚRA, reality show VYVOLENÍ, lifestylový magazín TOPSTAR MAGAZÍN a JAK SE STAVÍ SEN. V současné době producentuje natáčení celovečerního filmu TEORIE TYGRA, pracuje na přípravě komediálního seriálu pro ČT a pro TV PRIMA připravuje hraný seriál a kutilský magazín.

RADEK BAJGAR

radek.bajgar@logline.cz

Po absolvování lékařské fakulty pracoval až do roku 1989 ve svém oboru. Po revoluci začíná psát a fotit pro různá periodika. O rok později se stává fotoreportérem časopisu REFLEX a následně i jeho šéfredaktorem. Vedle toho se věnuje větším fotografickým projektům – zakládá agenturu Signum, vystavuje v rámci velkých výstavních souborů (židovské hřbitovy, romské osady…). V roce 1994 se stává šéfredaktorem publicistické tvorby TV NOVA a autorsky se podílí na jejích stěžejních projektech – OBČANSKÉ JUDO a NA VLASTNÍ OČI.

V roce 2003 přechází na volnou nohu – fotografuje, režíruje, píše. V roce 2005 spolu s Petrem Erbenem vymýšlí a realizuje projekt ULICE. Mezi lety 2007 – 2012 řídí vývoj nových formátů v TV NOVA a jako kreativní producent stojí za vznikem projektů EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT, SOUKROMÉ PASTI a další. Od roku 2012 je součástí týmu LOGLINE PRODUCTION. Svůj scénář k TV filmu NEVIDITELNÍ zároveň režíroval. V současné době je autorem scénáře k filmu TEORIE TYGRA, který LOGLINE PRODUCTION právě natáčí.

MARTINA MATERNOVÁ

martina.maternova@logline.cz

Po vystudování fotografie a následně ekonomie pracovala jako obchodní ředitelka firmy Betasoft. Následně vedla přes třináct let finanční oddělení vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacch. Poté založila vlastní cestovní agenturu a i nadále se věnuje finančnictví. V současné době pracuje jako finanční ředitelka LOGLINE PRODUCTION.

ROMANA ŠPIKOVÁ

romana.spikova@logline.cz

ALENA SMETANOVÁ

alena.smetanova@logline.cz

vystudovala televizní a filmovou produkci na FAMU. V publicistickém oddělení TV NOVA několik let produkovala úspěšný pořad NA VLASTNÍ OČI. Později spolupracovala při výrobě celé řady pořadů a pod jejími produkčními prsty prošly projekty MR. GS, POKER STAR, ČESKÁ MIS 2009, SILVESTR 2010 – 2011, ŽIVOT POD ZÁMKEM a FARMA. Od roku 2012 se produkčně podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKETJL FESTIVAL 2013, vyráběného pro Českou televizi. Od roku 2013 spolupracuje se společností GOOD TV PRODUCTION, SE, kde jako vedoucí produkce pracovala na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ, či na magazínu ze světa celebrit TOPSTAR MAGAZÍN. V současné době jako Vedoucí produkce připravuje komediální seriál pro ČT.

LIBOR ZLOMEK

libor.zlomek@logline.cz

V letech 1994 až 2000 pracoval v České televizi v produkci, kde se podílel na výrobě různých žánrů (dramatická tvorba, pohádky, dokumentární filmy, hudební pořady aj.) Výběr z celovečerních filmů: UČITEL TANCE, JAK CHUTNÁ SMRT, ZAPOMENUTÉ SVĚTLO, VŠICHNI MOJI BLÍZCÍ, ŠEST STATEČNÝCH, SMRADI. Od roku 2000 pracuje na volné noze. Podílel se na mnoha filmových projektech, namátkou produkce TV filmů (Sestry, Brainstar, Strážce duší, Hypermarket, Sabotáž, Jménem krále, Sejít z cesty, KOS a jiné…). Jako pomocný režisér pracoval na televizním seriálu PROČ BYCHOM SE NETOPILI, televizním seriálu 4TEENS, celovečerním filmu PROBUDÍM SE VČERA, celovečerním filmu BELLA MIA. Ve své společnosti Vesfilm vyprodukoval celovečerní filmy SPRÁVCE STATKU, VŠICHNI DO JEDNOHO. Od roku 2012 spolupracuje se společností Logline, podílel se na seriálu NEVIDITELNÍ. V současné době jako Produkční natáčí celovečerní film TEORIE TYGRA a dále se podílí jako Vedoucí produkce na natáčení seriálu pro TV PRIMA.

PAVEL VÁCHA

pavel.vacha@logline.cz

Vystudoval katedru produkce FAMU. Měl tu čest se v různých pracovních pozicích podílet na natáčení celovečerních filmů ROK ĎÁBLA, VSICHNI DO JEDNOHO, JEŠTĚ ŽIJU S VĚŠÁKEM, PLÁCAČKOU A ČEPICÍ, NORMAL, JMÉNEM KRÁLE, 4 SLUNCE, PROBUDÍM SE VČERA, FAIR PLAY, INSTALATÉR Z TUCHLOVIC. Dále se zúčastnil natáčení několika televizních seriálů, komerčních spotů a hudebních klipů. Jeho (pracovní) zálibou jsou filmy dokumentární, kterých vyrobil celou řadu. V součastnosti pro LOGLINE PRODUCTION jako Zástupce vedoucí produkce připravuje komediální seriál pro ČT

NAPIŠTE NÁM

 

Dotaz
Sending